instagram

Vybírejte produkt podle svých záměrů na jeho použití

Při investici do takového produktu, jakým je 3D tiskárna je důležité, abyste si rozmysleli, na co ji budete používat a především jak velké modely její pomocí chcete tvořit, ale také do jaké místnosti ji chcete umístit. Pokud vám bude stát v kanceláři, tak totiž nesmí být příliš hlučná. Existuje mnoho faktorů, na které je potřeba myslet a my vám řekneme, jaké to jsou.

Poradíme vám, podle čeho tiskárnu vybírat

Možná si myslíte, že když si koupíte produkt znatelně vyšší ceny, tak nebudete muset řešit jeho parametry. Tak to ovšem není. Vždy musíte vědět, jestli má stroj dostatečnou kvalitu, co nejnižší možnou hlučnost, jaká je velikost tiskového prostoru, případně rychlost tisku v porovnání s kvalitou výsledného produktu a zajímat by vás měly i provozní náklady. Ty se mohou zvýšit, když výrobce zakáže používání plastu od jiných výrobců.

Vyzkoušejte více strojů a až potom si vyberte

Abyste pořídili správně, tak vám dáme skvělou příležitost, abyste si nechali na vybraných strojích vytvořit jeden plastový model zdarma, a tím porovnali několik typů tiskáren. Jen tak zjistíte, jaká je kvalita jednotlivých typů a budete si jistí, že daná úroveň kvality vyhovuje vašim potřebám.